Zaterdag Afdeling Nationaal

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Smis 1 4 4 0 0 44 10 8
2 De Blokhut 1 4 3 0 1 36 23 6
3 Sp.Herent 1 4 3 0 1 36 19 6
4 H.H.Meldert 1 4 3 0 1 35 22 6
5 Boca's 1 3 3 0 0 29 18 6
6 De Blokhut 2 4 2 0 2 32 25 4
7 S.R.Duras 1 4 2 0 2 28 30 4
8 Gouden Keu 1 4 2 0 2 26 30 4
9 Den Oks 1 4 1 0 3 27 33 2
10 R.W.Meldert 1 4 1 0 3 25 32 2
11 Windmoleke 1 3 1 0 2 20 22 2
12 S.V.Zolder 1 3 1 0 2 19 24 2
13 De Pelikaan 1 4 1 0 3 18 39 2
14 De Smis 2 3 1 0 2 13 26 2
15 't Karraet 1 4 0 0 4 11 46 0
16 Bye 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag Afdeling Ere

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Blokhut 3 4 3 0 1 39 18 6
2 Boca's 2 4 3 0 1 34 24 6
3 Bij Mat 1 4 3 0 1 33 21 6
4 De Blokhut 4 4 3 0 1 32 25 6
5 Scala 1 4 3 0 1 30 27 6
6 S.R.Duras 2 4 2 0 2 29 29 4
7 S.R.Duras 3 4 2 0 2 28 27 4
8 Gouden Keu 2 4 1 1 2 26 29 3
9 Panderosa 1 4 1 1 2 26 31 3
10 't Pleintje 4 1 0 3 23 31 2
11 De Hallepoort 1 4 1 0 3 21 37 2
12 Molenvrienden 1 4 0 0 4 17 39 0
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Hallepoort 2 4 4 0 0 41 18 8
2 Boca's 3 3 3 0 0 32 11 6
3 Sporting 1 4 2 0 2 30 29 4
4 Majestic 1 3 2 0 1 29 13 4
5 Molenvrienden 2 3 2 0 1 26 17 4
6 S.R.Duras 4 4 1 0 3 23 33 2
7 Bij Mat 2 4 1 0 3 17 38 2
8 Carla Boys 3 1 0 2 14 28 2
9 Gouden Keu 3 4 0 0 4 16 41 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Scala 2 4 2 2 0 38 22 6
2 't Stamenijke 3 2 1 0 30 11 5
3 De Hallepoort 3 3 2 1 0 28 16 5
4 Argus 3 2 1 0 23 21 5
5 Panderosa 2 3 2 0 1 27 18 4
6 Sporting 2 4 1 2 1 33 27 4
7 Bij Mat 3 3 1 1 1 26 22 3
8 Sportlokaal 1 4 1 0 3 16 39 2
9 Majestic 2 4 0 2 2 26 35 2
10 De Hallepoort 4 4 0 1 3 19 41 1
11 Sportlokaal 2 3 0 1 2 15 29 1
12 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Boca's 1 3 3 0 0 28 13 6
2 Gouden Keu 2 3 2 0 1 28 14 4
3 Bij Mat 1 3 2 0 1 25 19 4
4 De Blokhut 2 2 2 0 0 18 10 4
5 De Blokhut 1 3 1 0 2 16 25 2
6 Gouden Keu 1 2 1 0 1 15 10 2
7 Boca's 2 3 1 0 2 14 30 2
8 Scala 1 3 0 0 3 14 28 0
9 Sportlokaal 1 2 0 0 2 11 20 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Blokhut 3 3 2 1 0 29 10 5
2 Molenvrienden 3 2 0 1 26 17 4
3 Boca's 3 2 2 0 0 18 11 4
4 Veiling Taverne 3 1 2 0 22 19 4
5 Majestic 1 3 1 1 1 19 22 3
6 De Hallepoort 3 1 0 2 23 23 2
7 Carla boys 1 2 1 0 1 16 16 2
8 Bij Mat 2 3 0 0 3 13 28 0
9 Sportlokaal 2 2 0 0 2 3 23 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Vrijdag afdeling 3

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Carla Boys 2 3 3 0 0 29 11 6
2 Scala 2 3 2 0 1 26 15 4
3 't Stamenijke 2 2 0 0 21 6 4
4 Bij Mat 3 2 2 0 0 20 9 4
5 Boca's 4 3 1 0 2 21 23 2
6 Sportlokaal 4 3 1 0 2 12 28 2
7 Gouden Keu 3 3 0 1 2 14 26 1
8 Sportlokaal 3 3 0 1 2 13 26 1
9 Majestic 2 2 0 0 2 8 20 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          

Legende

CodeBetekenis
AWAantal wedstrijden
GWAantal gewonnen wedstrijden
DWAantal wedstrijden met gelijkspel
VWAantal verloren wedstrijden
GMAantal gewonnen manches
VMAantal verloren manches