Zaterdag Afdeling Nationaal

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 De Blokhut 1 0 0 0 0 0 0 0
2 De Blokhut 2 0 0 0 0 0 0 0
3 De Pelikaan 1 0 0 0 0 0 0 0
4 De Pelikaan 2 0 0 0 0 0 0 0
5 S.R.Duras 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Boca's 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Gouden Keu 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Boca's 1 0 0 0 0 0 0 0
9 Kennedy Bost 1 0 0 0 0 0 0 0
10 H.H.Meldert 1 0 0 0 0 0 0 0
11 S.V.Zolder 1 0 0 0 0 0 0 0
12 De Smis 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Tor Boys 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Sp.Herent 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Windmoleke 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Le Passage 1 0 0 0 0 0 0 0

Zaterdag Afdeling Ere

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Boca's 3 0 0 0 0 0 0 0
2 't Karraet 1 0 0 0 0 0 0 0
3 De Blokhut 3 0 0 0 0 0 0 0
4 S.R.Duras 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Panderosa 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Gouden Keu 2 0 0 0 0 0 0 0
7 Bij Mat 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Sportlokaal 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Sportlokaal 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Scala 1 0 0 0 0 0 0 0
11 De Pelikaan 3 0 0 0 0 0 0 0
12 Bij Mat 2 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Gouden Keu 3 0 0 0 0 0 0 0
2 De Hallepoort 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Carla Boys 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Panderosa 2 0 0 0 0 0 0 0
5 S.R.Duras 3 0 0 0 0 0 0 0
6 Majestic 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Sportlokaal 3 0 0 0 0 0 0 0
8 Molenvrienden 2 0 0 0 0 0 0 0
9 Molenvrienden 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Bye 0 0 0 0 0 0 0
11 Scala 2 0 0 0 0 0 0 0
12 Bij Mat 3 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          

Zaterdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Majestic 2 0 0 0 0 0 0 0
2 De Hallepoort 3 0 0 0 0 0 0 0
3 De Hallepoort 2 0 0 0 0 0 0 0
4 S.R.Duras 4 0 0 0 0 0 0 0
5 Argus 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Gouden Keu 4 0 0 0 0 0 0 0
7 Bij Mat 4 0 0 0 0 0 0 0
8 Sportlokaal 5 0 0 0 0 0 0 0
9 Sportlokaal 4 0 0 0 0 0 0 0
10 Scala 3 0 0 0 0 0 0 0
11 Osgeluk 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Bye 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 1

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Boca's 2 0 0 0 0 0 0 0
2 Boca's 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Majestic 1 0 0 0 0 0 0 0
4 Bye 0 0 0 0 0 0 0
5 Sportlokaal 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Sportlokaal 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Scala 1 0 0 0 0 0 0 0
8 De Blokhut 1 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 2

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Boca's 3 0 0 0 0 0 0 0
2 Boca's 4 0 0 0 0 0 0 0
3 Bye 0 0 0 0 0 0 0
4 Molenvrienden 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Carla boys 2 0 0 0 0 0 0 0
6 Carla boys 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Veil. Taverne 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Sportlokaal 3 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          
          
          

Vrijdag Afdeling 3

PloegAW GWDWVW GMVMPunten
1 Bij Mat 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Bye 0 0 0 0 0 0 0
3 Molenvrienden 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Majestic 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Sportlokaal 5 0 0 0 0 0 0 0
6 Sportlokaal 4 0 0 0 0 0 0 0
7 oude Markt 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Scala 2 0 0 0 0 0 0 0
          
          
          
          
          
          
          
          

Legende

CodeBetekenis
AWAantal wedstrijden
GWAantal gewonnen wedstrijden
DWAantal wedstrijden met gelijkspel
VWAantal verloren wedstrijden
GMAantal gewonnen manches
VMAantal verloren manches